Actueel


Oppasdienst zoekt….

Beste gemeenteleden, ze zijn niet altijd zichtbaar maar zijn er zeker wel en net zo belangrijk; de allerkleinsten van onze gemeente!  Als oppascommissie willen we binnenkort met een frisse blik gaan kijken naar al het speelgoed van de kinderoppas.

Speelgoed wat dan incompleet of stuk blijkt te zijn zullen we weg doen. Hierdoor zal er weer vraag ontstaan naar nieuw/2dehands speelgoed. We zoeken wel gericht naar bepaald speelgoed zoals een speelgoedkeukentje + keukengerei, autogarage, poppenwagen of buggy, poppenbedje, poppen, fietsje, auto's en een kleine/handzame cd-speler. Heeft u thuis iets staan dat niet meer wordt gebruikt, maar wel geschikt lijkt voor de kinderoppas? Laat het ons weten! Daarnaast zijn we blij met poppenkleertjes. Mocht u het leuk vinden om daarvoor wat te breien, haken, naaien etc. dan is de kinderoppas een goed doel!   
Wilt u meer weten of heeft u iets aan te bieden? Wij horen het graag!  
Magdalien den Boer tel. 06-53462556 en Lydia van Elst tel. 06-49973567 

Tekst van de week

 ‘Zie, hoe groot is de liefde die de Vader ons gegeven heeft: dat wij kinderen van God worden genoemd.’ (1 Joh.3:1a)