Actueel


28 september - Kidsclub Time Out

Hoi jongens en meiden uit groep 7&8,
Als het goed is hebben jullie allemaal een uitnodiging ontvangen voor onze club! Mochten jullie deze gemist hebben of alweer vergeten zijn wat erin stond, hier nog even een herinnering.

In het weekend van 22 en 23 september zal de start van het winterwerk weer plaatsvinden. Er is een tof programma opgesteld, deze is te vinden op de site en hier in de kerkbode.

We zien jullie hier natuurlijk ook graag. Vervolgens zullen we na het openingsweekend elke vrijdagavond weer een leerzame en leuke clubavond met elkaar hebben. De eerste avond is op 28 september van 19.00 uur tot 20.15 uur. Voor de kids uit groep 8: let dus op! Dit is een kwartier later dan we gewend waren. Dit jaar komt Teuntje ons helpen om de avonden goed te laten verlopen, super fijn! Maar daarvoor hebben we natuurlijk ook jullie inzet nodig, neem ook dit seizoen weer je enthousiasme en gezelligheid mee, wij zorgen voor de rest. We zien jullie allemaal graag op de 28e. Tot dan!
Groetjes, Petra, Ilse, Tim, Teuntje en Leonie

Tekst van de week

 ‘Zie, hoe groot is de liefde die de Vader ons gegeven heeft: dat wij kinderen van God worden genoemd.’ (1 Joh.3:1a)