Actueel


Kerk WhatsApp

Steeds meer mensen raken vertrouwd met het gebruik van de mobiele telefoon als handig communicatiemiddel.

 

WhatsApp, Facebook, Pinterest, Twitter en ga zo maar door zijn vormen om digitaal met elkaar verbonden te zijn. Deze vorm van communicatie kan en mag het directe contact uiteraard nooit vervangen, maar moet gezien worden als een aanvulling hierop.

 

Met de start van het aankomende Winterwerk seizoen (16 september) hoopt ook onze gemeente over een eigen WhatsAppgroep te beschikken, welke tot doel heeft de verbinding met haar leden nog verder te versterken. Deze Appgroep is bedoeld voor het direct communiceren van actuele informatie over (bijzondere) kerkdiensten, bijeenkomsten of samenkomsten, start en einde winterwerk, 40 dagentijd en Advent etc., een agenda, een weektekst en mogelijk bij activiteiten foto’s in de groep te delen. In de basis is het algemene informatie, maar mogelijk is de appgroep in de toekomst uit te breiden en specifieker per doelgroep (bijv. jonge gezinnen of jongeren of ouderen) te gebruiken, of zijn er andere leuke en nuttige toepassingen te introduceren. Het is niet de bedoeling dat over en weer binnen de app groep wordt gecommuniceerd, dus deze mogelijkheid zal worden uitgeschakeld. Het is eenrichtingsverkeer vanuit de beheerder van de groepsapp richting gemeenteleden. Een persoonlijk bericht, tips naar de beheerder kan echter altijd. De appgroep is voor iedereen, jong en oud. U/jij hoeft zich alleen aan te melden door een berichtje of appje te sturen (na/vanaf 5 september) naar 06-82899570. Dit is een telefoonnummer speciaal aangemaakt voor deze kerkappgroep en zal worden beheerd door Petra Mekelenkamp. Toegang tot de app groep staat open voor ieder (gezins-)lid vanaf 12 jaar aangesloten bij onze gemeente. Het is niet mogelijk om binnen de groep telefoonnummers af te schermen (onzichtbaar te maken), wel kunt u (wanneer u hier problemen mee heeft i.v.m. privacy) op uw eigen mobiel bij whatsapp-instellingen zelf uw profielfoto (geen profielfoto of een profielfoto zonder personen) en/of naam (geen naam) aanpassen, zodat binnen de groep dan alleen een telefoonnummer zichtbaar is en geen bijbehorende persoonsgegevens. Deelname aan de groepsapp is uiteraard een vrije keuze van elk gemeentelid, maar wordt van harte aanbevolen! We zien uit naar enthousiaste reacties! Bij vragen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel/app Petra privé: 06 10044847.

 

 

 

 

Tekst van de week

‘Hoe zoet zijn Uw woorden voor mijn gehemelte, zoeter dan honing voor mijn mond.’ (Psalm 119:103