Actueel


Evenementenkalender

Oktober,
2020
Oktober 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
27 28 29 30 1 Thursday, 1 October 2020 2 Friday, 2 October 2020 3 Saturday, 3 October 2020
4 Sunday, 4 October 2020 5 Monday, 5 October 2020 6 Tuesday, 6 October 2020 7 Wednesday, 7 October 2020 8 Thursday, 8 October 2020 9 Friday, 9 October 2020 10 Saturday, 10 October 2020
11 Sunday, 11 October 2020 12 Monday, 12 October 2020 13 Tuesday, 13 October 2020 14 Wednesday, 14 October 2020 15 Thursday, 15 October 2020 16 Friday, 16 October 2020 17 Saturday, 17 October 2020
18 Sunday, 18 October 2020 19 Monday, 19 October 2020 20 Tuesday, 20 October 2020 21 Wednesday, 21 October 2020 22 Thursday, 22 October 2020 23 Friday, 23 October 2020 24 Saturday, 24 October 2020
25 Sunday, 25 October 2020 26 Monday, 26 October 2020 27 Tuesday, 27 October 2020 28 Wednesday, 28 October 2020 29 Thursday, 29 October 2020 30 Friday, 30 October 2020 31 Saturday, 31 October 2020

Tekst van de week

Op weg naar Pasen

Hij leeft! in majesteit omhoog;
Hij leeft! op Hem rust steeds mijn oog;
Mijn Heiland pleit voor mij!
Zijn liefde vult mijn kinderhart;
Hij leeft! dit neemt weg al mijn smart,
Mijn Heiland leeft voor mij.
(Joh. de Heer lied 113 vers 2)
Het lied is hier te beluisteren.